BRONZ REPAIR moderate sun** Protivráskový krém, stredná slnečná ochrana 50ml

Kód: V451001
€91
Skladom

protivráskový opaľovací krém pre mierne slnko

Detailné informácie

Podrobný popis

Krém na tvár predstavuje ochranu pred stredne silným slnkom a proti vráskam . Jemný krém stimuluje opaľovanie, zabraňuje starnutiu pokožky, zjemňuje vrásky a spevňuje pokožku. Ideálne zlatá pokožka znovu získava žiarivosť, pružnosť a tón.

ÚČINKY:

  • Maximálna ochrana pred UV.
  • Ochrana UVA je taká vysoká ako ochrana pred UVB.
  • Zabraňuje starnutiu pleti spôsobenej slnkom - chráni DNA a bráni poškodeniu buniek vďaka patentovanej technológii globálnej bunkovej ochrany.
  • Aktivuje proces prirodzenej pigmentácie, opálenie je žiarivé, dlhotrvajúce.
  • Zabraňuje tvorbe vrások a opravuje vrásky, pokožka zostáva pevná .

PRE KOHO: Pre normálnu pokožku bez pigmentácii. Pre mierne slnečné žiarenie.

APLIKÁCIA: Naneste na tvár a dekolt 20 minút pred expozíciou. Aplikáciu opakujte každé 2 hodiny.

VÝSLEDOK: Žiarivá, zdravá a prirodzene chránená pokožka. Rovnomerné opálenie so zachovaním mladistvého vzhľadu. Vrásky a jemné línie sú viditeľne vyhladené. Pleť je ideálne hydratovaná, krásna a pevná.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.