BRONZ IMPULSE SPRAY Sprej na prípravu opaľovania 150ml

Kód: V960001
€71
Skladom

sprej pre prípravu pleti na opaľovanie

Detailné informácie

Podrobný popis

Sprej na tvár a telo bez ochranných filtrov pred slnkom. Pripravuje pokožku na opaľovanie, stimuluje a predlžuje opálenie. Posilňuje prirodzenú obranyschopnosť pokožky pred slnkom a zabraňuje starnutiu spôsobenému slnečným žiarením.

ÚČINKY:

  • Pripravuje pokožku na opaľovanie a stimuluje tvorbu pigmentu.
  • Neutralizuje voľné radikály a chráni bunkovú DNA.
  • Zabraňuje vzniku vrások, redukuje faktory poškodzujúce kolagén.
  • Chráni a zlepšuje odolnosť pokožky voči slnečnému žiareniu.
  • Aktivizuje všetky stupne pigmentačného procesu pre rýchlejšie, dlhšie trvajúce a intenzívnejšie opaľovanie.
  • Nie je prípravkom na ochranu pred slnkom.

PRE KOHO: Všetky typy pokožky okrem hyperpigmentovanej.

APLIKÁCIA: Nastriekajte na tvár a telo a nechajte vyschnúť. Pred vystavením sa slnečnému žiareniu použite samostatne, ráno a večer, najlepšie dva týždne pred vystavením sa slnečnému žiareniu. Počas vystavenia slnečnému žiareniu používajte 20 minút pred slnečným žiarením spolu s vhodnou ochranou pred slnkom. Po vystavení slnečnému žiareniu používajte ráno a večer, pre pravidelnú starostlivosťou o pleť.

VÝSLEDOK: Pokožka je lepšie chránená a pripravená na slnko, pre intenzívnejšie a dlhotrvajúce opálenie.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.