AHA PEEL GENTLE SERUM Jemné sérum s AHA/BHA 5,4% kyselinami 30ml

Kód: 497
€81
Skladom

sérum jemné AHA / BHA 5,4%

Detailné informácie

Podrobný popis

Jemnejšia forma AHA PEEL séra pre citlivú pleť. Terapia pre pokožku s nepravidelným mikroreliéfom, pre mdlú pokožku a pokožku s rozšírenými pórmi. Mliečna, jemná a ľahká textúra s nemastným povrchom.

ÚČINKY: Zjednocuje, rozjasní pokožku a pigmentové škvrny, nerovnosti na pleti sú eliminované. Obnovuje jas a podporuje elimináciu odumretých buniek a urýchľuje obnovu epidermy pre rozjasnenú pleť.

Ideálna kombinácia kyseliny mliečnej a salicylovej, ktorá viditeľne koriguje mastnú pleť a nerovnomerné povrchy kože.  Kyselina glykolová s predĺženým uvoľňovaním, zvyšuje účinnosť tejto zložky a zároveň zabezpečuje jej dobrú znášanlivosť. Zjemňuje povrch pokožky, sťahuje rozšírené póry a zjemňuje povrch pleti.

PRE KOHO: Pleť citlivejšia s nepravidelnou štruktúrou, bledá, pórovitá. Ideálne ošetrenie pleti pred a po letnom období.

APLIKÁCIA: Tvár a krk, večer pred spaním. Sérum nechajte pôsobiť 15 minút pred použitím pleťového krému, aby nenarušil pH pokožky. Zabráňte kontaktu s očami. Počas používania tohto výrobku sa vyvarujte slnečnému žiareniu alebo používajte vhodný opaľovací krém. Ak pocítite nepríjemné pocity, medzi jednotlivými aplikáciami ponechajte viac času. Len pre dospelých. 

VÝSLEDKY: Nedokonalosti vyblednú, pokožka je jasnejšia a pleť je opäť žiarivá.

Aktívne zložky: 5,4% AHA / BHA

  • 3,4% kyselina glykolová s postupným uvoľňovaním
  • 1,8% kyselina mliečna
  • 0,18% kyselina salicylová
  • Optimalizované pH 4-4,5 pre perfektnú rovnováhu medzi účinnosťou a toleranciou

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.