AHA PEEL CONCENTRATED SERUM Koncentrované sérum AHA/BHA 12% kyselinami, pokročilé 30ml

sérum koncetrované AHA / BHA 12%

€91
Dostupnosť: Na dotaz
Kód: 509
AHA PEEL CONCENTRATED SERUM Koncentrované sérum AHA/BHA 12% kyselinami, pokročilé 30ml

Podrobný popis

Koncentrovanejšia forma AHA PEEL séra. Terapia pre mdlú pokožku s nepravidelným mikroreliéfom a pokožku s rozšírenými pórmi.

ÚČINKY: Zjednocuje, rozjasní pokožku a pigmentové škvrny, nerovnosti na pleti sú eliminované. Obnovuje jas a podporuje elimináciu odumretých buniek a urýchľuje obnovu epidermy pre rozjasnenú pleť.

Ideálna kombinácia kyseliny mliečnej a salicylovej, ktorá viditeľne koriguje mastnú pleť a nerovnomerné povrchy kože.  Kyselina glykolová s predĺženým uvoľňovaním, zvyšuje účinnosť tejto zložky a zároveň zabezpečuje jej dobrú znášanlivosť. Zjemňuje povrch pokožky, sťahuje rozšírené póry a zjemňuje povrch pleti.

PRE KOHO: Koža s nepravidelnou textúrou. Mdlá pleť. Ako intenzívne ošetrenie pleti po lete.

APLIKÁCIA: Aplikujte večer pred spaním. Nechajte sérum pôsobiť 15 min. pred aplikovaním krému Intensive Hyaluronic, aby ste sa vyhli porušeniu jeho kyslého pH. Vyhnite sa vystaveniu slnečnému žiareniu počas používania výrobku alebo používajte vhodný opaľovací krém. Ak sa vyskytnú nepríjemné pocity, ponechajte viac času medzi jednotlivými aplikáciami.

VÝSLEDOK: Mikroreliéf pleti je každým dňom hladší, póry sú menej viditeľné, povrch kože je zjemnený, pleť je žiarivá, nepravidelnosti sú minimalizované.

AKTÍVNE ZLOŽKY: 12% AHA / BHA

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.