ADAPTASUN BODY MILK strong sun*** Telové mlieko, silná slnečná ochrana 200ml

telové mlieko s podporou opálenia pre silné slnko

€68
Dostupnosť: Skladom
Kód: V450101
ADAPTASUN BODY MILK strong sun*** Telové mlieko, silná slnečná ochrana 200ml

Podrobný popis

Telové mlieko so silnou ochranou pred UV žiarením (more, exotika), ktoré chráni, optimalizuje a podporuje prirodzené opálenie, zachováva kvalitu a mladistvosť pokožky na slnku.

ÚČINKY: 

  • Stimuluje prirodzené opaľovanie pre rýchlejšie, intenzívnejšie a dlhšie trvajúce výsledky.
  • Zabraňuje starnutiu pokožky spôsobené slnkom, chráni DNA pokožky a zabraňuje poškodeniu buniek vďaka patentovanej technológii globálnej bunkovej ochrany.
  • Aktivuje proces prirodzenej pigmentácie pre intenzívne a dlhotrvajúce opálenie.

PRE KOHO: Pre normálnu pokožku bez pigmentácii. Pre vystavenie silnému slnku (hory, more, trópy) alebo dlhodobej expozícii.

APLIKÁCIA: Naneste v dostatočnom množstve na telo 20 minút pred vystavením sa slnku. Aplikáciu opakujte každé 2 hodiny.

VÝSLEDOK: Výnimočný komfort a kvalita opaľovania. Pokožka sa rýchlejšie prispôsobí slnku a poskytne vám hlbšie a dlhšie trvajúce opálenie. Po dlhodobom používaní sa pokožka stáva mäkšou a hodvábnejšou.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.