ADAPTASUN BODY MILK moderate sun** Telové mlieko, stredná slnečná ochrana 200ml

Kód: V451101
€68
Skladom

telové mlieko s podporou opálenia pre mierne slnko

Detailné informácie

Podrobný popis

Telové mlieko so stredne silnou ochranou pred UV žiarením (Slovensko, Európa), ktoré chráni, optimalizuje a podporuje prirodzené opálenie, zachováva kvalitu a mladistvosť pokožky na slnku.

ÚČINKY: 

  • Stimuluje prirodzené opaľovanie pre rýchlejšie, intenzívnejšie a dlhšie trvajúce výsledky.
  • Zabraňuje starnutiu pokožky spôsobené slnkom, chráni DNA pokožky a zabraňuje poškodeniu buniek vďaka patentovanej technológii globálnej bunkovej ochrany.
  • Aktivuje proces prirodzenej pigmentácie pre intenzívne a dlhotrvajúce opálenie.

PRE KOHO: Pokožka odolná voči slnku, ktorá sa ľahko opaľuje a zriedka spáli. Pre vystavenie miernemu slnečnému žiareniu.

APLIKÁCIA: Naneste v dostatočnom množstve na telo 20 minút pred vystavením sa slnku. Aplikáciu opakujte každé 2 hodiny.

VÝSLEDOK: Výnimočný komfort a kvalita opaľovania. Pokožka sa rýchlejšie prispôsobí slnku a poskytne vám hlbšie a dlhšie trvajúce opálenie. Po dlhodobom používaní sa pokožka stáva mäkšou a hodvábnejšou.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.