ABSOLUTE FIRMING-CONTOURING BODY CARE Zoštíhľujúci a spevňujúci krém 200ml

zoštíhľujúci a spevňujúci multifunkčný krém

 

 

€63
Dostupnosť: Skladom
Kód: V371001
ABSOLUTE FIRMING-CONTOURING BODY CARE Zoštíhľujúci a spevňujúci krém 200ml
ABSOLUTE FIRMING-CONTOURING BODY CARE  Zoštíhľujúci a spevňujúci krém 200ml
Tip

Podrobný popis

Krém určený na globálne denné chudnutie. Hladká a pohodlná krémová textúra s rýchlym prienikom. 

ÚČINKY: 

  • Intenzívne a rýchlo odbúrava tuky - kofeín, redukuje lokalizované krivky a aktivuje lipolýzu, aby uvoľnil tukové zásoby.
  • Podporuje odstraňovanie vody v tkanivác -  escin, známy svojimi venotonickými vlastnosťami, aktivuje mikrocirkuláciu, aby sa dosiahol účinný a trvalý drenážny účinok.
  • Technológia Sculpt obnovuje štruktúru podporných tkanív. Tón a elasticita pokožky sa tak udržiavajú a zachovávajú.

PRE KOHO: Pre tých, ktorí chcú zoštíhlenie, spevnenie, anticelulitídny a drenážny účinok.

APLIKÁCIA: Aplikujte 1 až 2 krát denne hlavne na problematické časti tela (zadok, stehná a brucho) i na celé telo a vmasírujte. Nepoužívajte na podráždenú pokožku. Neodporúča sa tehotným alebo dojčiacim ženám. Zabráňte kontaktu s očami. Možno používať i po celý rok.

VÝSLEDOK: Deň po dni je silueta upravená a tónovaná. Od  prvej aplikácie je pokožka viditeľne pevnejšia, hladšia a hydratovaná.

 

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.