NUTRITIVE BATH CREAM MASK Výživná maska 75ml

Kód: V660301
€58
Skladom

krémová vyživujúca maska

Detailné informácie

Podrobný popis

Krémová vyživujúca maska so zamatovou bohatou textúrou, vyživuje pokožku a posilňuje obranyschopnosť pleti.

ÚČINOK: Maska, ktorá vďaka obsahu 8 vitamínov, 5 stopových prvkov a minerálov, esenciálnym mastným kyselinám dokonale vyživí oslabenú pleť a podporí jej vlastný obranný systém.

PRE KOHO: Pre podvyživenú, vysušenú, oslabenú a unavenú pleť s prejavmi ako pnutie, ťahanie, suché miesta, lišaje. Pre pokožku, ktorá potrebuje dodať vitalitu, podporiť obranyschopnosť a odolnosť.

APLIKÁCIA: Naneste silnejšiu vrstvu na čistú, suchú pokožku na tvári a krku. Nechajte pôsobiť 15 minút a potom prebytočný zvyšok masky odstráňte vodou, alebo zvyšok masky odstráňte jemne vatovými tampónmi a nechajte pôsobiť ako nočný krém až do rána.  Používajte 2-3x týždenne.

VÝSLEDOK: Pokožka je intenzívne, dlhodobo vyživená, odolná a posilnená. Mladosť pleti je zachovaná.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.