LIFT & REPAIR ABSOLUTE REPULP BALM Liftingový vyplňujúci balzam 50ml

Kód: V680901
€105
Skladom

vyplňujúci balzam s výživnou a bohatou textúrou

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyhladzujúca hustejšia balzamová textúra krému s nemastným zamatovým povrchom. 

ÚČINKY: Vyhladzuje kontúry tváre, okamžité vypnutie, komfort a lifting.

  • Technológia LIFT pôsobí na povrchu. Jej dvojitá účinnosť zaisťuje okamžitý vypínací účinok a vyhladzuje kožný mikroreliéf.
  • Technológia REPAIR pôsobí v hĺbke. Jej biologické pôsobenie reštrukturalizuje, regeneruje a spevňuje pokožku.

PRE KOHO: Pre všetky typy pleti. Je ideálny aj pre suchú až veľmi suchú pokožku, alebo pre použitie v zime, keď je viac potrebné zabezpečiť pohodlie a vyživenie pokožky.

APLIKÁCIA: Aplikujte na čistú, suchú pokožku na tvár, krk a dekolt ráno a večer buď samostatne, alebo po použití Absolute Tightening sérum alebo Derm Repair sérum. Vynikajúci základ pod make-up.

VÝSLEDOK: Kontúry tváre sú obnovené a vyplnené, vrásky a jemné línie sú vyhladené. Pleť vyzerá mladšie a plnšie.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.