ESTHE WHITE BRIGHTENING YOUTH REGENERATING NIGHT CARE

Kód: V650602
€105
Skladom

bieliaci reštrukturalizačný nočný krém

Detailné informácie

Podrobný popis

ESTHE WHITE krém nočná starostlivosť je dokonalá kombinácia proti vekom spôsobeným pigmentovým škvrnám a pre obnovenie pôvodnej transparentnosti a viditeľne mladšiemu vzhľadu pleti.

ÚČINKY: Eliminuje tmavé škvrny a rozjasňuje pleť.

  • Technológia HYPOPIGMENTALINE  pôsobí na všetkých úrovniach procesu pigmentácie, poskytuje komplexné riešenie z hľadiska rovnomernosti, jasu a žiarivosti pleti, predchádza tmavým škvrnám.
  • morský EPS (morské exopolysacharidy) obnovuje priehľadnosť, postupne dochádza k vyblednutiu nepravidelných textúr, pokožka je hladká.
  • Technológia GLOBAL CELLULAR PROTECTION TECHNOLOGY neutralizuje voľné radikály a chráni bunkovú DNA, predchádza fotostarnutiu. Posilňuje prirodzenú odolnosť pokožky voči agresívnym environmentálnym faktorom.
  • Technológia TCS predchádza chronologickému starnutiu pleti
  • Peptid hrachu vypĺňa pokožku a vracia ju do plného vzhľadu, posilňuje štruktúru kože.

PRE KOHO: Pre všetky typy pleti s hyperpigmentáciami (pigmentovými škvrnami), pleť s nerovnomerným sfarbením.

APLIKÁCIA: Používajte na oblasť tváre a krku a dekoltu. Aplikujte večer na vyčistenú a suchú pokožku. Používajte samostatne alebo v kombinácii s inou starostlivosťou ESTHE WHITE ideálne po ESTHEWHITE BRIGHTENING YOUTH ANTI-DARK SPOTS SERUM alebo DERM REPAIR SERUM, pre zvýšenie účinnosti rozjasnenia a omladenia.

VÝSLEDOK: Jasnejšia, vyrovnanejšia a regenerovaná pokožka, ráno vyzerá viditeľne mladšie.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o pleť
Účinky: Redukuje tmavé škvrny: HYPOPIGMENTALINE technológia je jadrom tejto starostlivosti a pôsobí na všetkých úrovniach procesu pigmentácie, poskytuje komplexné riešenie z hľadiska rovnomernosti, jasu a žiarivosti pleti. Obnovuje transparentnosť "Biologické rozmazanie"- Marine EPS-morské exopolysacharidy, čistá a prirodzená molekula. Postupne vyhladí nepravidelné textúry, ktoré bránia jasu pleti a trvalo vyhladzuje textúru pokožky. Prírodný hráškový peptid vypĺňa pokožku a vracia ju do plného vzhľadu.
Pre koho: Hyperpigmentácie, pleť s nerovnomerným sfarbením..
Aplikácia: Používajte na oblasť tváre a krku a dekoltu. Aplikujte večer na vyčistenú a suchú pokožku. Používajte samostatne alebo v kombinácii s inou starostlivosťou ESTHE WHITE ideálne po ESTHEWHITE BRIGHTENING YOUTH ANTI-DARK SPOTS SERUM alebo DERM REPAIR SERUM, pre zvýšenie účinnosti rozjasnenia a omladenia.
Výsledky: Jasnejšia, vyrovnanejšia a regenerovaná pokožka, ráno vyzerá viditeľne mladšie.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.