BRONZ REPAIR SUNKISSED strong sun Tónovaný krém, silná slnečná ochrana 50ml

Kód: V451400
€80
Skladom

tónovaný protivráskový opaľovací krém, silné slnko

Detailné informácie

Podrobný popis

Tónujúci, ochranný a spevňujúci krém proti vráskam so silnou ochranou pred UV žiarením. Zjemňuje pleť a poskytuje okamžité rozjasnenie. Chráni a optimalizuje prirodzené opálenie. Zachováva mladistvý vzhľad pleti na slnku a zároveň vyhladzuje vrásky. Ideálny ako denný krém v lete. Univerzálny odtieň.

ÚČINKY:

  • Stredná ochrana pred UV s farebným (hnedým) tónovaním pleti.
  • Ochrana UVA je taká vysoká ako ochrana pred UVB.
  • Zabraňuje starnutiu a tvorbe tmavých škvŕn, chráni DNA a bráni poškodeniu buniek vďaka patentovanej technológii globálnej bunkovej ochrany.
  • Aktivuje proces prirodzenej pigmentácie, opálenie je žiarivé, dlhotrvajúce.
  • Zabraňuje tvorbe vrások a opravuje vrásky, pokožka zostáva pevná a tónovaná.

PRE KOHO: Pre normálnu pokožku bez pigmentácii. Pre mierne slnečné žiarenie.

APLIKÁCIA: Naneste na tvár a dekolt 20 minút pred expozíciou. Aplikáciu opakujte každé 2 hodiny.

VÝSLEDOK: Žiarivá, zdravá a prirodzene chránená pokožka. Rovnomerné opálenie so zachovaním mladistvého vzhľadu. Vrásky a jemné línie sú viditeľne vyhladené. Pleť je ideálne hydratovaná, krásna a pevná a rovnomerne tónovaná.

 

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.